Production Operator

Kategorie:  Production
Stát/region:  CZ
Místo:

Hostivice, CZ, 253 01

Náplň práce:

Přebalování léčiv zahrnující kompletní zpracování od registrace, přípravy obalového materiálu a kompletace až po etiketování, potiskování, balení a vypravení zakázky pro zákazníka.

Požadujeme:
samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost,základní znalost PC, čistý trestní rejstřík, schopnost učit se novým věcem, pečlivost, loajálnost, zodpovědnost, práce ve dvou směnném provozu (ranní/odpolední), v případě potřeby nutno akceptovat i noční směny, ochota pracovat v chlazeném prostředí (cca 1- 3x týdně).

Nástup: Ihned nebo dle dohody

Proč si vybrat právě nás?

  • Po zapracování a osvědčení se, pracovní smlouva na dobu neurčitou.
  • Máme 13. plat.
  • Motivací Vám bude bonusový systém.
  • Přispíváme a zajišťujeme Vám stravování, pitný režim a svoz (Kladno, Slaný, Rakovník).
  • Jistota zaměstnání – jsme rostoucí společnost více než 27 let na trhu.
  • Každý zaměstnanec má u nás možnost kariérního růstu.
  • Pracovat budete v čistém a klidném prostředí, kde se vždy máte na koho obrátit.
  • Vaše nápady a iniciativu umíme ohodnotit a plně je podporujeme.