Specjalista ds. Administracji Personalnej

Category:  People & Culture
Country/Region:  PL
Location:

Łyszkowice, PL, 99-420

Masz doświadczenie w prowadzeniu procesów kadrowych? Cechuje Cię dobra organizacja pracy własnej oraz komunikatywność i umiejętność pracy w zespole ? Jeżeli tak, to być może właśnie Ciebie szukamy. Poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko Specjalisty/ki ds. Administracji Personalnej, która dołączy do naszego zespołu i będzie wspierać pracowników merytoryczną wiedzą w zakresie prawa pracy.

O stanowisku

Jako Specjalista/ka ds. Administracji Personalnej będziesz odgrywać istotną rolę w kompleksowej obsłudze procesów kadrowych pracowników.

Kluczowe zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Samodzielne przygotowywanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy oraz nadzór nad jej zgodnością z prawem pracy,
  • Prowadzenie ewidencji badań lekarskich medycyny pracy pracowników oraz dbałość o terminową ich realizację,
  • Doradztwo oraz wsparcie kadry kierowniczej w zakresie prawa pracy
  • Wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemach kadrowych: Xpertis, SAP Success Factors,
  • Uczestniczenie w procesie onboardingu i offboardingu pracowników,
  • Przygotowywanie zestawień i raportów,
  • Wsparcie zespołu w bieżących obowiązkach administracyjnych oraz realizacji projektów,
  • Wsparcie przy prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • Obsługa i administracja benefitów pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe),
  • Zarządzanie ZFŚS.

Kogo poszukujemy?

Idealny kandydat/ka powinien mieć co najmniej 2 -letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i posiadać bardzo dobrą znajomość prawa pracy.

Dodatkowo oczekujemy:

  • Znajomości narzędzi MS Office,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Komunikatywności,
  • Umiejętność pacy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość programów: Xpertis, SAP Success Factors,
  • Gotowość do pracy w dwóch lokalizacjach: Łyszkowice i okazjonalnie Warszawa.

Kim jesteśmy?

Będziesz częścią lokalnego zespołu HR, który ściśle współpracuje z kolegami i koleżankami w ramach korporacyjnej funkcji People & Culture.

Nasz zespół stacjonuje w Łyszkowicach, gdzie mieści się Zakład Produkcyjny, ale, ze względu na obsługę dwóch spółek Orifarm w Polsce, możliwe są również okazjonalne wyjazdy do Warszawy.

O Orifarm

Każdy powinien mieć dostęp do nowoczesnej medycyny. Wysokie koszty lub brak dostępu do środków farmaceutycznych nigdy nie powinny mieć wpływu na naszą możliwość otrzymania leczenia lub ulgi i prowadzenia zdrowego trybu życia. W Orifarm naszym celem jest zapewnienie zdrowych dni poprzez uczynienie nowoczesnej opieki zdrowotnej lepszą ofertą dla ludzi i społeczeństw, którym służymy. Realizując naszą wizję, zapewniamy dostęp do niedrogich, wysokiej jakości produktów farmaceutycznych i produktów opieki zdrowotnej, rzucając wyzwania rynkom i zawsze szukając nowych możliwości. Kierując się naszymi podstawowymi wartościami, zawsze postępujemy odpowiedzialnie i konsekwentnie, a nasi klienci są w centrum naszej uwagi. A we wszystkim, co robimy, kierujemy się naszym jedynym celem:

Dla tak wielu, jak to możliwe, tak wiele zdrowych dni, jak to możliwe.

Nasza historia sięga 1994 roku, kiedy Hans i Birgitte Bøgh-Sørensen założyli firmę Orifarm w Danii. Od tego czasu Orifarm rozrósł się z małej dziewięcioosobowej firmy do międzynarodowej firmy działającej globalnie w 13 krajach. Obecnie Orifarm jest największym w Europie importerem równoległym produktów farmaceutycznych i największym dostawcą produktów farmaceutycznych w Danii, zatrudniającym ponad 2200 pracowników.

Działamy w siedmiu różnych obszarach biznesowych: leki bez recepty (OTC), opieka zdrowotna dla konsumentów (suplementy diety), leki generyczne, leki promocyjne wydawane na receptę (Rx), leki nielicencjonowane, import równoległy i dostawy do badań klinicznych (CTS). Ponadto, w celu poszerzenia naszej oferty, mocno koncentrujemy się na nowych możliwościach biznesowych oraz synergicznych fuzjach i przejęciach.

Oferujemy

W Orifarm wiemy, że nasz rozwój wynika z rozwoju naszych pracowników. Jesteśmy ambitną organizacją o kulturze przedsiębiorczości i cenimy postawę, inteligencję i serce, które pozwalają na to, że wszystko uda się zrobić. Nasz sekret sukcesu? Docenianie tego, jak różne zestawy umiejętności łączą siły, aby nasza podróż mogła się urzeczywistnić. Niezależnie od tego, czy odgrywasz bezpośrednią, czy pośrednią rolę w realizacji naszego celu, możesz wnieść swój wkład i wykorzystać swoje umiejętności, zarówno osobiste, jak i zawodowe. W Orifarm Twój osobisty rozwój jest kształtowany poprzez Twój wkład w zapewnienie zdrowych dni jak największej liczbie osób.

Traktujemy naszą kulturę informacji zwrotnej jako podstawowy element szans poszczególnych pracowników na naukę i rozwój. A kiedy osiągamy dobre wyniki, każdy pracownik uczestniczy w programie premiowym.

Naszym pracownikom Zakładu Produkcyjnego w Łyszkowicach oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę – w przypadku stanowiska Specjalisty/ki ds. Administracji Personalnej zakładamy 2-letnią umowę z możliwością dalszej współpracy,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych),
  • Premię miesięczną,
  • Posiłki dofinansowane przez zakład pracy,
  • Dofinansowanie kart sportowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej.

Lokalizacja

Łyszkowice

Okazjonalnie Warszawa

Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia

Przesyłając CV potwierdzasz zapoznanie się i akceptację Polityki Prywatności Orifarm. Administratorem danych osobowych jest Orifarm Group A/S.